Początek niezwykłej historii

Na początku lat 80-tych rynek komputerowy w Polsce dopiero się rozwijał. Istniejący stan rzeczy postanowił wykorzystać Lucjan Daniel Wencel, polski biznesmen mieszkający w USA. W roku 1983 założył on firmę Logical Design Works, Inc. z siedzibą w San Jose w Kalifornii. Niedługo potem LDW Inc. rozpoczęła produkcję urządzeń peryferyjnych do 8-bitowych Atari pod marką California Access™.

Kiedy komputeryzacja w Polsce nabrała większego rozpędu zajęto się także produkcją sprzętu PC. W latach 90-tych marka California Access™ została przejęta przez spółkę Komputronik SA. 

W 2020 roku marka California Access™ obchodziła 30-lecie istnienia!

California Access™ – pierwszy logotyp marki oraz aktualny

Nasze wartości

Marka, która podbija serca graczy!

Obecnie California Access™ jest jedną z najszybciej rozwijających się marek sprzętu komputerowego w Polsce. Sekcja gamingowa marki, to akcesoria mogące spełnić oczekiwania najbardziej wymagających graczy.

Sprawdzeni i wiarygodni partnerzy

Współpraca z marką California Access to gwarancja profesjonalnego podejścia oraz kompleksowej obsługi marketingowej.Zarówno przed w trakcie oraz po wydarzeniu.

Wciąż rozwijamy nasze portfolio produktowe

Myszki Wildcat, Irbis czy Tiger II, słuchawki Anaconda, klawiatura optomechaniczna Goliath Black to bestsellery i absolutne hity w swoich kategoriach, wysoko oceniane przez portale branżowe i przede wszystkim gorąco odebrane przez szerokie grono graczy.

Trzy dekady w branży elektronicznej

Jesteśmy profesjonalistami. Stoi za nami wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza. Współpracujemy z największymi podmiotami w branży elektronicznej. Od 2018 roku wspólnie z Philips Hue organizujemy stoiska na największych targach i wydarzeniach esportowych.

Współpracujemy z