fbpx

Zmień język:

Cambria CA-1718 APT-X

Kategoria: Słuchawki

Kod producenta: CA1718

Kod EAN: 5902012921418

Kod ERP: SL-BT-CAC-001

 

Lekkość i modny design

Wybierz doskonałe połączenie lekkości, precyzji budowy połączone z wygodą użytkowania. Precyzyjne spasowanie elementów wykonanych z wysokiej klasy tworzywa ABS pozwala na trwałe i wygodne użytkowanie przez długi czas.

 

Ciesz się muzyką w każdych warunkach

Bezprzewodowe słuchawki sportowe Cambria marki CA Active wyposażone zostały w chipset Bluetooth v4.1 i technologię aptX, wspierającą bezstratny i szybki przesył danych. Klasa szczelności IPX4, czyni słuchawki odpornymi na zachlapania. Wysoką jakość dźwięku zapewnia głośnik o średnicy 6mm.

 

Mocniej. Dalej. Efektywniej!

Słuchaj i trenuj dłużej, Twoje słuchawki Ci w tym pomogą. Wbudowany wydajny akumulator pozwala na słuchanie muzyki do 6 godzin. Czas czuwania to 160 godzin. Nie przegap ważnej rozmowy! Cambria wibruje w momencie przychodzącego połączenia, a wysoką jakość rozmów gwarantuje mikrofon HD z technologią redukcji szumów.

 

ca1718

 

 

 

 

 

Technologie w służbie dźwięku

Chipset AB1512 to stereofoniczne rozwiązanie ROM z technologią kodeka QXComm® aptX, będące nowym standardem przewodowej lub bezprzewodowej jakości dźwięku stereo. Technologia Bluetooth 4.1+ oraz EDR zapewnia stabilną transmisję, lepsze połączenie sygnału i niższe zużycie energii. Ciesz się bezstratnym dźwiękiem oraz redukcją szumów.

ca1718

 

ca1718

 

 

 

Przewodnik klasy Hi-FI

Przewodnik wykonany z wysokiej klasy miedzi umożliwia osiągnięcie lepszej efektywności oraz niższe zniekształcenia dźwięku.

 

Jakość rozmów HD

Mikrofonu HD wbudowany w panel sterowania wraz z zaawansowaną technologią redukcji szumów umożliwia przekaz głosu o czystej barwie, zbliżonej do rzeczywistej pozwalając na wysoką jakość rozmów.

 

 

Bądź zawsze w kontakcie

Nie przegap ważnej rozmowy! Cambria wibruje w momencie przychodzącego połączenia, a wysoką jakość rozmów gwarantuje mikrofon HD z technologią redukcji szumów.

Serce jak dzwon!

Sercem urzadzenia jest chipset AB1512. To zoptymalizowane rozwiązanie z jednym układem scalonym, które integruje pasmo podstawowe i radio dla zestawów słuchawkowych stereo i głośników. Jest zgodny z wersją 4.1 systemu Bluetooth z funkcją EDR. Zawiera potężny koprocesor 48MIPS dual-MAC DSP do ulepszonych aplikacji audio. Wbudowane funkcje redukcji szumów i usuwania echa poprawiają jakość głosu. Zintegrowany kodek audio obsługuje wejście MIC i wyjście głośników stereo. Zaawansowany multipoint obsługuje połączenie HFP z dwoma słuchawkami dla głosu lub dwoma źródłami A2DP do odtwarzania muzyki. Funkcja głosowa AB1512 może być dostosowana przez klientów do różnych poleceń głosowych.

ca1718

 

 

 SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Gwarancja 2 lata
Rodzaj dokanałowe
Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz
Impedancja głośników 16 Ohm
Chipset AB1512
Specyfikacja Bluetooth V4.1
Maks. odległość maks. 10 metrów
Obsługa funkcji prostego dopasowania tak
Prąd roboczy ok. 18mA
Wejście ładowania 5+0,25V DC
Częstotliwość transmisji 2.4 GHz
Pojemność akumulatora 100 mAH
Wskazanie niskiego napięcia 3,3V
Maksymalny czas pracy 6 godz.
Czas czuwania 200 h
Czas ładowania 1.5 h
Ilość równolegle przyłączonych urządzeń 2
Wibracja przychodzących połączeń tak
Technologia APT-X tak
Klasa szczelności Norma IPX4 – odporność na pot, zachlapania i kurz

Pliki

 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies.