fbpx

Zmień język:

Marble CA-1729

Kategoria: Słuchawki

Kod producenta: CA1729

Kod EAN: 5902846465348

Kod ERP: SL-BT-CAC-013

 

Lekkość i modny design

Wybierz doskonałe połączenie lekkości, precyzji budowy połączone z wygodą użytkowania. Precyzyjne spasowanie elementów wykonanych z wysokiej klasy tworzywa ABS pozwala na trwałe i wygodne użytkowanie przez długi czas.

 

Bluetooth 5

Bezprzewodowe słuchawki sportowe Marble marki CA Active wyposażone zostały w najnowszą wersję Bluetooth 5. Wysoką jakość dźwięku zapewnia chipset Vimicro 9626. Bluetooth 5 oferuje nawet dwa razy szybszy transfer niż v4.2 (do 2 Mb/s) oraz zwiększa „pojemność” transmisji danych o 800 proc. Oznacza to, że możemy szybciej wysyłać i odbierać znacznie większe ilości danych. Ponadto Bluetooth 5 ma do 400% większy zasięg – może łączyć urządzenia oddalone od siebie na odległość 4 razy większą niż miało to miejsce w przypadku wersji 4. Bluetooth 5 jest wstecznie kompatybilny z urządzeniami wykorzystującymi technologię w wersji 4.2, 4.1 lub 4.0. Bluetooth 5 to stabilna technologia łączności bezprzewodowej. Technologia została zaprojektowana w taki sposób, by dobrze i bezproblemowo działać wśród sieci Wi-Fi i LTE.

 

Mocniej. Dalej. Efektywniej!

Słuchaj i trenuj dłużej, Twoje słuchawki Ci w tym pomogą. Wbudowany wydajny akumulator pozwala na słuchanie muzyki do 6 godzin. Czas czuwania to aż 200 godzin. Wysoką jakość rozmów telefonicznych gwarantuje mikrofon z technologią redukcji szumów.

 

Marble CA1729

 

 

 

 

Przewodnik klasy Hi-FI

Przewodnik wykonany z wysokiej klasy miedzi umożliwia osiągnięcie lepszej efektywności oraz niższe zniekształcenia dźwięku.

 

Wysoka jakość rozmów

Mikrofon wbudowany w panel sterowania wraz z zaawansowaną technologią redukcji szumów umożliwia przekaz głosu o czystej barwie, zbliżonej do rzeczywistej pozwalając na wysoką jakość rozmów.

ca1729

 

ca1729

 

 

Bądź zawsze w kontakcie

Nie przegap ważnej rozmowy! Dzięki słuchawkom Marble odbierzesz szybko każde przychodzące połączenie, a wysoką jakość rozmów zagwarantuje mikrofon HD z technologią redukcji szumów.

 

 

 SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Gwarancja 2 lata
Rodzaj dokanałowe
Komunikacja bezprzewodowa
Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz
Mikrofon tak
Kolor biały
Chipset AIROHA AB1522S
Specyfikacja Bluetooth V5.0 +EDR
Maks. odległość maks. 10 metrów
Obsługa funkcji prostego dopasowania tak
Prąd roboczy ok. 18mA
Wejście ładowania 5+0,25V DC
Częstotliwość transmisji 2.41~2.48mHz
Pojemność akumulatora 900 mAH
Wskazanie niskiego napięcia 3,3V
Maksymalny czas pracy 6 h
Czas czuwania 200 h
Czas ładowania 2 h
Ilość równolegle przyłączonych urządzeń 2
Wibracja przychodzących połączeń nie
Technologia APT-X nie

Pliki

 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies.