fbpx

Zmień język:

Caspar CA-1021

Kategoria: Myszki

Kod producenta: CA1021

Kod EAN: 5902012926932

Kod ERP: MY-B-CAC-034

 

Idealny współpracownik, niezastąpiony przy pracy z komputerem w biurze, w domu, w podróży. Wysokiej jakości optyczny mechanizm o rozdzielczości 1000dpi, działa precyzyjnie na każdej powierzchni, niezależnie od pokrywającego ją materiału.

Szlachetne wykończenie trwałym materiałem ABS o matowej strukturze nie tylko podnosi walory estetyczne urządzenia, ale również pomaga w dokładnym pozycjonowaniu urządzenia na wybranym punkcie ekranu - co jest warunkiem efektywnego użytkowania przy intensywnej pracy użytkownika.

Optymalna ergonomia uzyskana przy łagodnie zarysowanej linii grzbietu o niebieskiej przyjemnej barwie zapewnia poczucie pewności i komfort użytkowania podczas długich godzin pracy. Stabilny sygnał o częstotliwości 2,4GHz daje swobodę działania niezależnie od fizycznego umiejscowienia komputera.

Urządzenie pracuje do 10 m od odbiornika. Przełącznik umieszczony w dolnej części urządzenia pozwala na jego włączenie i wyłączenie, zabezpieczając przed niekontrolowanym zużyciem baterii i wydłużając czas cyklu zużycia pojedynczego ogniwa.

 

 SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Gwarancja 2 lata
Typ myszki optyczne
Komunikacja bezprzewodowa
DPI 1 000
Max dystans 10 m
Ilość przycisków 3
Interfejs USB
Kolor czarno-niebieska
Rozmiar baterii 2 x AAA
Kompatybilność z systemami Windows, MAC, Linux
Odbiornik nano-odbiornik
Wymiary 115 x 62 x 32 mm
Waga 60 g
 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies.