fbpx

Zmień język:

Lizard CA-1415HQ

Kod producenta: CA1415HQ

Kod EAN: 5902846466321

Kod ERP: KL-G-CAC-052

 

Mechaniczna precyzja z efektownym podświetleniem

Pełnowymiarowa niezwykle wytrzymała klawiatura gamingowa wyróżniająca się żywym podświetleniem RGB. 104 przyciski oraz 11 klawiszy multimedialnych opartych na przełącznikach Outemu Red, spełni możliwości większości graczy.

 

Solidność i trwałość wykonania

Minimalizm struktury, a jednocześnie solidność i trwałość wykonania. To główne cechy klawiatury CA Lizard. Bryła klawiatury utrzymana jest w matowej czerni. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów klawiatura posiada sztywną konstrukcję, która nie ulega wyginaniu, nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

 

Żywe podświetlenie, które wygląda obłędnie

Wyraźne i żywe podświetlenie klawiszy klawiatury Lizard sprawia, że prezentuje się ona wyjątkowo efektownie na każdym biurku. Urządzenie posiada aż 20 różnych efektów podświetlenia klawiszy, które zaskoczą swoją różnorodnością. Dodatkowo posiada 5 trybów podświetlenia przeznaczonych dla najpopularniejszych gier.

 

Zaprogramuj podświetlenie według własnego uznania

Klawiatura umożliwia zaprogramowanie i zapamiętanie 5 dowolnych zestawów klawiszy. Aby tego dokonać najpierw wybieramy, pod którym klawiszem będzie widoczny nasz zestaw. W tym celu wciskamy FN + 6 / 7 / 8 / 9 / 0. Następnie rozpoczynamy tryb programowania wciskając FN + End i wciskamy wybrane klawisze. Całość procesu kończymy wciskając ponownie FN + End

 

Praktyczne rozwiązania

Klawiatura Lizard posiada funkcję blokady klawisza Windows, która zapobiega przypadkowemu wyjściu z gry do pulpitu lub uruchamiania skrótów systemowych np. Win + L. Kabel w oplocie o długości 180 cm zapewnia komfort podłączenia. Gumowe podkładki zapewniają stabilność i zapobiegają niekontrolowanemu przesuwaniu się urządzenia po biurku.

 

Pełny Anti-Ghosting

Klawiatura posiada pełny Antighosting. Praktyczne testy wskazują, jak bardzo ta funkcja jest przydatna w codziennym użytkowaniu. Ghosting to problem polegający na tym, że niektóre klawisze klawiatury nie działają, gdy naciśnięto jednocześnie kilka klawiszy. Naciskane klawisze, które nie pojawiają się na komputerze lub wydają się zniknąć, mówi się, że były „widmowe. Nasza klawiatura jest wyposażona w takie rozwiązania technologiczne, które zapobiegają występowaniu takich problemów.

 

 

 

 SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Gwarancja 2 lata
Typ klawiatury mechaniczna
Rodzaj przełączników Outemu Red
Interfejs USB
Układ klawiszy QWERTY
Konsola numeryczna tak
Kompatybilność z systemami Windows, MAC, Linux
Klawisze specjalne 11
Antighosting tak
Podświetlenie tak
Długość przewodu 170 cm
Kolor podświetlenia True RGB
Kolor obudowy czarny
Materiał obudowy plastik
Wymiary 443 x 164 x 36,5 mm
Waga 1,01 kg
Dodatkowe informacje pełny antighosting

Pliki

 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies.