fbpx

Zmień język:

Goliath CA-1416

Kod producenta: CA1416

Kod EAN: 5902846464303

Kod ERP: KL-G-CAC-027

 

Optomechaniczna klawiatura Goliath CA-1416

Idealna dla tych, którzy oczekują sprzętu najwyższej jakości! Poznaj pierwszą klawiaturę optomechaniczną od California Access! Najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania redefiniują na nowo pojęcie szybkości i precyzji. Klawiatura Goliath to kolejny krok w ewolucji klawiatur przeznaczonych dla profesjonalnych graczy! Dołącz do elitarnego grona już dziś! Przełączniki optomechaniczne LK Orange gwarantują szybszą reakcję na względem tradycyjnych mechanicznych przełączników. Dzięki czemu klawiatura Goliath należy do najszybszych na świecie!

 

ca1413

 

 

 

 

 

Optomechaniczna technologia

Działanie klawiszy optomechanicznych polega na aktywacji sensora podczerwieni. Dzięki czemu nie wymaga mechanicznego uderzenia klawisza w metalowy styk, który po latach użytkowania ulega utlenianiu i nie jest już tak precyzyjny. Zaletą takiego rozwiązania jest zwiększenie wytrzymałości działania przełącznika do ponad 100 milionów uderzeń. To ponad dwukrotnie więcej od przełączników mechanicznych! Brak konieczności przepływu impulsu elektrycznego sprawił, że klawiatura Goliath zyskała nową właściwość – wodoodporność. Od dziś nie musisz mieć obaw, że przestanie ona działać po przypadkowym zalaniu. Gwarantujemy, że wytrzyma pełne zanurzenie w wodzie do 1 metra głębokości przez minutę!

ca1413

 

ca1404

 

 

 

 

True RGB technology

Klawiatura Goliath została wyposażona w pełne podświetlenie RGB, dzięki technologii True RGB. 12 rodzajów podświetlenia pozwoli każdemu graczowi na wybór najlepszego dla siebie rozwiązania. Ponadto, klawiatura posiada 5 stopni jasności podświetlenia oraz 3 stopniową regulację prędkości zmiany kolorów. Podświetlenie na bokach klawiatury sprawia, że będzie się ona prezentować wyjątkowo efektownie na biurku każdego gracza!

 

Wygoda i praktyczność

Dołączona do zestawu podkładka pod nadgarstki zapewnia komfort grania na klawiaturze Goliath przez długie godziny. Dzięki wbudowanym magnesom, aby zamontować podkładkę wystarczy ją zbliżyć do klawiatury. Magnesy samoczynnie przyciągną ją do obudowy! To proste i praktyczne rozwiązanie! Szybki dostęp do najważniejszych funkcji multimedialnych zapewnia 11 klawiszy multimedialnych.

 

 

 

 

 

 

 

Anti-Ghosting i solidne wykonanie

Klawiatura posiada pełny Antighosting oraz funkcję blokady klawisza Windows, która zapobiega przypadkowemu wyjściu z gry do pulpitu lub uruchamiania skrótów systemowych np. Win + L. Kabel w oplocie o długości 180 cm zapewnia komfort podłączenia. Górna część bazy klawiatury została wykonana ze szczotkowanego aluminium, a dolna podstawa z wytrzymałego plastiku. Gumowe podkładki zapewniają stabilność i zapobiegają niekontrolowanemu przesuwaniu się urządzenia po biurku.

 

 

 

ca1413

 

 

 SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Gwarancja 2 lata
Typ klawiatury optomechaniczna
Rodzaj przełączników LK Switches
Interfejs USB
Układ klawiszy QWERTY
Konsola numeryczna tak
Kompatybilność z systemami Windows, MAC, Linux
Klawisze specjalne 12 klawiszy
Antighosting tak
Podświetlenie tak
Długość przewodu 180 cm
Kolor podświetlenia True RGB
Kolor obudowy czarny
Materiał obudowy plastik, aluminium
Wymiary 221 mm x 455 mm x 40 mm
Waga 1,24 kg
Dodatkowe informacje wodoodporna obudowa, podkładka pod nadagarstek,
pełny antighosting

Pliki

 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies.