fbpx

Zmień język:

Racoon CA-1042

Kategoria: Myszki gamingowe

Kod producenta: CA1042

Kod EAN: 5902846461760

Kod ERP: MY-G-CAC-056

 

Mysz jest wyposażona w 8 programowalnych przycisków. Umieszczone na bocznym panelu pozwalają na swobodną zmianę wartości zdefiniowanych parametrów. 

Nad rolką umieszczono pojedynczy przycisk służący do zmiany DPI. Jego pozycja zapobiega przypadkowemu naciśnięciu podczas gry.
Duże przyciski główne są wygodne i ich użytkowanie nie powoduje uczucia zmęczenia nawet po kilku godzinach ciągłego „klikania”.
Element służący do przewijania ekranu z wbudowanym przyciskiem, czyli tzw. „scroll” może służyć za wzorzec dla konkurencji.

Ślizgacze stanowią standardowy aczkolwiek istotny element zapobiegający bezwładnemu i niekontrolowanemu przemieszczaniu myszy po powierzchni blatu.
Kabel USB wyprowadzono symetrycznie, a miejsce wyprowadzenia wzmocniono gumową otuliną. Sam przewód cechuje niewymuszona elastyczność, pomimo zabezpieczenia powierzchni za pomocą solidnego oplotu materiałowego. Przewód, zakończony wtykiem USB o pozłacanych sykach, mierzy około 1,8 m długości.

CA1042 to mysz dobrze wykonana, dedykowana odbiorcom poszukującym maksymalnie dobrego produktu w relacji do jego ceny. Poszczególne elementy zostały są ze sobą dobrze spasowane, zastosowane materiały pozwalają na trwałe użytkowanie. Mamy do czynienia z urządzeniem solidną myszką o uniwersalnej i lubianej konstrukcji.

Oprogramowanie i podświetlenie
Dedykowane oprogramowanie nie obciąża systemu i intuicyjne w obsłudze. Umożliwia zaprogramowanie wybranych funkcji dla wszystkich przycisków, w tym bardziej zaawansowane. Znajdziemy tu również możliwości kontroli ustawień DPI. Aplikacja umożliwia również zdefiniowanie określonych barw dla wybranych trybów, co znakomicie upraszcza identyfikację bieżących ustawień rozdzielczości.

Precyzja
Znany i sprawdzony sensor optyczny Sunplus 199IC charkteryzuje się przeważnie dobrymi prędkościami maksymalnymi (ok. 3m/s) i przyjemnym feelingiem w trakcie rozgrywki.

Podsumowanie
Mysz CA1042 Racoon stanowi udany produkt w atrakcyjnej cenie. Producent zaprezentował sprawdzoną i lubianą konstrukcję. Obok dojrzałego, wypróbowanego sensora optycznego myszka zapewnia solidne wykonanie z dobrych jakościowo elementów jak również funkcjonalne oprogramowanie. 

Jeśli poszukujecie podobnego sprzętu, a waszą ulubioną rozrywką są strzelanki, to zdecydowanie warto wziąć pod uwagę ten model, szczególnie w relacji jakość/cena.

Zasilanie - USB 5v / 150mA
Wymiary - 132x68x42mm
Waga - 128g
Długość kabla - 160cm

 

 

 SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Typ myszy optyczna
Komunikacja przewodowa
Długość kabla 180 cm
Kabel w oplocie tak
Liczba przycisków 8
Czułość DPI 800, 1 600, 2 400, 4 000, 6 000
Podświetlenie tak
Kolor podświetlenia błękitny, czerwony, RGB, zielony
Kompatybilność z systemami Windows
Kolor obudowy czarny
Powierzchnia antypoślizgowa tak
Profil myszy symetryczny
Sensor optyczny Sunplus 199IC
Wymiary 132x68x42mm
Waga 128g

Pliki

 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies.