fbpx

Zmień język:

Cobra II CA-1717

Kategoria: Gaming headsets

Kod producenta: CA1717

Kod EAN: 5902012924457

Kod ERP: SL-CAC-038

 

Wybierz wolność. Wybierz pełnię życia.

CA Cobra II (CA-1717) to słuchawki dla graczy z obsługą wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1, przeznaczone dla grupy entuzjastów, którzy nie chcą wydawać majątku na taki sprzęt, a jednocześnie cieszyć się komfortem użytkowania w połączeniu z jakością dźwięku podczas długich rozgrywek przed ekranem komputera.

 

ca1708

 

 

 

 

 

Poczuj doskonałość dźwięku!

Cobra II to bezkompromisowa konstrukcja z wygodnym samoregulującym pałąkiem, miękkimi nausznikami zakrywającymi całkowicie uszy wyciszając tym samym hałas z otoczenia i pozwalając skupić uwagę na detalach rozgrywki. Dźwięk przestrzenny 7.1 choć w wydaniu wirtualnym, pozwala na indywidualne dobranie parametrów dźwięku.

ca1717

 

ca1717

 

 

 

 

 

 

Komfort grania przez długie godziny!

Słuchawki CA Cobra II (CA-1717) nie uwierają i nie męczą nawet w trakcie wielogodzinnego użytkowania. Mimo sporych rozmiarów zapewniających komfort, ich waga jest zaskakująco niska. Poczucie komfortu wzmacniają nauszniki - wyłożone oddzielonymi od siebie miękkimi gąbkami jak również pokryte miękką ekoskórą. Dzięki tym zabiegom, peryferia dla graczy utrzymują zrównoważony docisk do skroni, dobrze przylegając do uszu.

 

 

 

 

 

 

Czuły mikrofon

Czuły mikrofon z wyciszaniem szumów, został umieszczony na elastycznym wysięgniku, dzięki czemu gracz ma możliwość płynnej regulacji i dostosowania odległości od ust. W lewej słuchawce znajduje się pokrętło, płynnie sterujące dźwiękiem.

 

 

ca1717
ca1717

 

 

 

 

Stabilny metalowy pałąk

Trwałość struktury słuchawek zapewnia pałąk wykonany z metalu w postaci dwóch równolegle położonych płaskich szyn. dodatkowo, części centralnej, wrażliwej na możliwości uszkodzenia, budowę wzmocnił plastikowy element. Dzięki mechanizmowi samoregulacji – nie jesteśmy zmuszeni do ciągłej kontroli i ręcznego regulowania długości pałąka.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakość i trwałość

Trwałość dotyczy również okablowania słuchawek. Od wyjścia z muszli, do wtyku USB kabel chroni gruby oplot materiałowy.

 

 

 

 

ca1717
ca1717

 

 

 

 

 

 

Sterowniki i oprogramowanie

Oprogramowanie dostarczone wraz z słuchawkami na płycie CD zawiera sterowniki Xear Audio Center. Oferują one szerokie spektrum możliwości kontroli i modyfikacji dźwięku. Od regulacji głośności, przez korektor graficzny z predefiniowanymi trybami pod różne gatunki muzyki, efekty dźwiękowe środowiska pozwalające symulować otoczenie. Wśród wyjątkowych opcji znajdziemy tu możliwość używania specjalnych efektów dźwiękowych podczas używania mikrofonu, jak głos męski, żeński, potwora, postaci z kreskówki.

 

 

 

 

 

 

Polecane przez najlepszych graczy

Nasze słuchawki zostały docenione przez profesjonalnych graczy. Rekomenduje je aktualny lider światowego rankingu broni w gry Battlefield 3 Adam „Prescot” Miśta. – Doskonała jakość dźwięku przestrzennego 7.1 daje ogromną przewagę w grze, a komfort i lekkość sprawia, że mogę grać w nich przez wiele godzin! Kliknij obrazek i odwiedź profil Prescota!

 

 

ca1717

 

 

ca1717

 

 

 TECHNICAL SPECIFICATIONS

 

Warranty 2 years
Type headphones
Communication wired
Sensitivity 108 ± 3dB
Speaker impedance 32 Ohm (+10%)
Connector type 3,5 mm mini-jack, USB 2.0
Volume control tak
Microphone tak
Sound frequancy 20 - 20 000 Hz
Microphone sensivity 54 dB
Surface eco leather
Sound output mode 5.1, 7.1
Speaker size 50 mm
Cable lenght 2,1-2,2 m
Noise cancelling yes
Hoop type metal
Detachable microphone yes
Microphone frequency 50-100KHz
Max microphone power 54 dB
Microphone impedance 2,2kΩ
Color black-red
Additional informations USB sound card, rotating ear cups

Pliki

 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies.