fbpx

Zmień język:

Blue'n'bass Duke CA-1511

Kategoria: Bluetooth speakers

Kod producenta: CA1511

Kod EAN: 5902012927755

Kod ERP: GL-M-CAC-005

 

Twoja muzyka zawsze pod ręką

CA Duke to wyjątkowy głośnik bezprzewodowy. Dzięki niemu uzyskasz dostęp do swojej ulubionej muzyki zawsze kiedy masz na nią ochotę. Produkt wyposażony jest w technologię Bluetooth v2.1 z nadajnikiem o zasięgu dochodzącym do 10m. Pozwala ona na sparowanie głośnika z dostępnymi na rynku telefonami, tabletami, laptopami oraz innymi urządzeniami wyposażonymi w technologię Bluetooth.

ca1511

 

 

 

 

 

Kompaktowy rozmiar to zaleta

Kompaktowe rozmiary głośnika sprawiają, że można go postawić w dowolnym miejscu w pokoju, a także zabrać go nawet do niewielkiej damskiej torebki. Niezależnie od miejsca ustawienia, wbudowany głośnik o średnicy 45 mm zapewni niesamowicie czysty dźwięk i soczyste brzmienie basu.

 

Idealny na spotkania w gronie znajomych

Dzięki głośnikowi CA Duke z łatwością wzbudzisz entuzjazm wśród grona znajomych i zapewnisz świetną zabawę podczas plenerowego spotkania! Zmierzasz na imprezę w ogrodzie lub parku? Zabierz głośnik CA Duke ze sobą i baw się wszędzie tam, gdziekolwiek się znajdziesz!

 

Gramy do końca

Głośnik CA Duke został wyposażony w akumulator o pojemności 5000 mAh. Nie będziesz musiał szukać dostępu do gniazdka zasilania. Teraz możesz cieszyć się swoją muzyką przez 6 godzin!

 

ca1511

 

a1511

 

 

 

 

Moc, która zadziwia

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, ten głośnik potrafi zaskoczyć swoim brzemieniem. Maksymalna moc, z którą gra to 5W! W każdej chwili możesz go wyciszyć wciskając przycisk mute (M) z tyłu obudowy.

 

Zgodność bezprzewodowa

Bluetooth to znak naszych czasów i potwierdzenie swobody. Nie musisz zaprzątać sobie głowy przewodami, aby słuchać muzyki ze swojego smartfona. Urządzenia używa technologii Bluetooth v2.1 i korzysta z protokołów, takich jak A2DP, AVRCP i HFP.

 

Podłącz go i niech gra muzyka!

Wejście Aux pozwala na podłączenie do głośnika CA Duke dowolnego odtwarzacza muzyki.

 

Głośnik czy mikrofon?

Wybór należy do Ciebie! W każdej chwili możesz zamienić głośnik w kompaktowy mikrofon. Wystarczy, że wciśniesz i przytrzymasz symbol mikrofonu na obudowie! Od teraz możesz prowadzić rozmowy telefoniczne przez głośnik.

 

 

 

 TECHNICAL SPECIFICATIONS

 

Warranty 2 years
Device type mobile
Communication type wireless
Bluetooth version v 2.1
Number of speakers 1
Speakers dimension 45 mm
Frequency response 90 Hz - 20 kHz
Volume control yes
Remote controller no
Headphone output yes
Dimensions 87 x 52 x 87 mm
Weight 256.5g
Microphone function yes
Working time 6 hours
Connector AUX
Battery capacity 2500 mAh

Pliki

 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies.