fbpx

Zmień język:

Sunset CA-1724

Kategoria: Headphones

Kod producenta: CA1724

Kod EAN: 5902846461920

Kod ERP: SL-BT-CAC-005

 

Dla tych, którzy podążają za trendami

Ergonomiczne, bezprzewodowe słuchawki Sunset CA1724 charakteryzują się aluminiowym pałąkiem, która nadaje całej strukturze lekkości i wytrzymałości. Wysokiej jakości dźwięk klasy hi-fi zawdzięczają głośnikom o średnicy 38 mm. Klawisze obsługi słuchawek zostały schowane na tylnej części prawej słuchawki. Dzięki nim obsługa ulubionej playlisty z przebojami jest wyjątkowo łatwa. Ładowanie odbywa się przez wejście microUSB. Słuchawki można również podłączyć bezpośrednio kablem dzięki wejściu AUX.

 

 

ca1724

 

 

 

 

 

 

 

Styl i elegancja

Bezprzewodowe słuchawki sportowe Malibu marki CA Active wyposażone zostały w chipset Bluetooth v4.1 i technologię aptX, wspierającą bezstratny i szybki przesył danych. Klasa szczelności IPX4, czyni słuchawki odpornymi na zachlapania. Wysoką jakość dźwięku zapewnia głośnik o średnicy 36mm.

 

 

Technologie w służbie dźwięku

Technologia bluetooth 4.1 zapewnia stabilną transmisję, lepsze połączenie sygnału i niższe zużycie energii. Ciesz się bezstratnym dźwiękiem oraz redukcją szumów.

 

ca1725
ca1720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przewodnik klasy Hi-FI

Przewodnik wykonany z wysokiej klasy miedzi umożliwia osiagnięcie lepszej efektywności oraz niższe zniekształcenia dźwięku.

 

 

Jakość rozmów HD

Mikrofon HD wbudowany w panel sterowania wraz z zaawansowaną technologią redukcji szumów umożliwia przekaz głosu o czystej barwie, zbliżonej do rzeczywistej pozwalając na wysoką jakość rozmów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mocniej. Dłużej. Efektywniej!

Słuchaj i trenuj dłużej, Twoje słuchawki Ci w tym pomogą. Albo zrelaksuj się w trakcie dalekiej podróży. Wbudowana litowo-polimerowa bateria o pojemności 300mA pozwala na słuchanie muzyki przez 7 godzin bez przerwy.

 

Lekkość i modny design

Wybierz doskonałe połączenie lekkości, precyzji budowy połączone z wygodą użytkowania. Precyzyjne spasowanie elementów wykonanych z wysokiej klasy tworzywa ABS pozwala na trwałe i wygodne użytkowanie przez długi czas.

 

ca1725

 

 

 TECHNICAL SPECIFICATIONS

 

Warranty 2 years
Type headphone
Bluetooth version V4.1
Max. distance 10 meters
Simple matching function yes
Frequency response 20 - 20000 Hz
Transmission frequency 2.4 GHz
Battery capacity 300 mAh
Speaker impedance 32 Ohm
Max. working time 8 hours
Charging time 3 hours
Incopming call vibrations no
Connectior 1 x 3,5 mm Jack
Max power 30 mW
Speaker diameter 36 mm
Speaker dynamic 105 dB
Microphone yes
Weight 171 g

Pliki

 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies.