fbpx

Zmień język:

Malibu CA-1725

Kategoria: Headphones

Kod producenta: CA1725

Kod EAN: 5902846461937

Kod ERP: SL-BT-CAC-006

 

Sportowy charakter i wysoki komfort

Bezprzewodowe słuchawki Malibu CA1725 to wyjątkowe słuchawki. Wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wysokiej jakości dźwięk klasy hi-fi zawdzięczają głośnikom o średnicy 40 mm. Komfort użytkowania zapewnia wygodny regulowany pałąk. Klawisze obsługi słuchawek znajdują się na tylnej stronie prawej słuchawki. Ładowanie odbywa się przez wejście microUSB. Słuchawki można również podłączyć bezpośrednio kablem dzięki wejściu AUX.

 

 

ca1725

 

 

 

 

 

 

 

Sport z muzyką kiedy tylko zapragniesz

Bezprzewodowe słuchawki sportowe Malibu marki CA Active wyposażone zostały w chipset Bluetooth v4.1 i technologię aptX, wspierającą bezstratny i szybki przesył danych. Klasa szczelności IPX4, czyni słuchawki odpornymi na zachlapania. Wysoką jakość dźwięku zapewnia głośnik o średnicy 40mm.

 

Technologie w służbie dźwięku

Technologia bluetooth 4.1 + zapewnia stabilną transmisję, lepsze połączenie sygnału i niższe zużycie energii. Ciesz się bezstratnym dźwiękiem oraz redukcją szumów.

 

Przewodnik klasy Hi-FI

Przewodnik wykonany z wysokiej klasy miedzi umożliwia osiagnięcie lepszej efektywności oraz niższe zniekształcenia dźwięku.

ca1725
ca1720

 

 

 

 

 

 

Jakość rozmów HD

Mikrofon HD wbudowany w panel sterowania wraz z zaawansowaną technologią redukcji szumów umożliwia przekaz głosu o czystej barwie, zbliżonej do rzeczywistej pozwalając na wysoką jakość rozmów.

 

Mocniej. Dłużej. Efektywniej!

Słuchaj i trenuj dłużej, Twoje słuchawki Ci w tym pomogą. Albo zrelaksuj się w trakcie dalekiej podróży. Wbudowana litowo-polimerowa bateria o pojemności 300mA pozwala na słuchanie muzyki przez 7 godzin bez przerwy.

 

Lekkość i modny design

Wybierz doskonałe połączenie lekkości, precyzji budowy połączone z wygodą użytkowania. Precyzyjne spasowanie elementów wykonanych z wysokiej klasy tworzywa ABS pozwala na trwałe i wygodne użytkowanie przez długi czas.

 

 

 TECHNICAL SPECIFICATIONS

 

Warranty 2 years
Type headphone
Bluetooth version V4.1
Max. distance 10 meters
Simple matching function yes
Frequency response 20 - 20000 Hz
Transmission frequency 2.4 GHz
Battery capacity 300 mAh
Speaker impedance 32 Ohm
Max. working time 7 hours
Charging time 3 hours
Incopming call vibrations no
Connectior 1 x 3,5 mm Jack
Max power 30 mW
Speaker diameter 40 mm
Speaker dynamic 105 dB
Microphone yes
Weight 223.5 g

Pliki

 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies.