fbpx

Zmień język:

Raptor II CA-1412

Kod producenta: CA1412

Kod EAN: 5902846461852

Kod ERP: KL-G-CAC-015

 

Membranowa klawiatura Raptor II CA-1412

Klawiatura membranowa Raptor II wyróżnia się nowoczesnym, zadziornym wyglądem. Minimalizm struktury w połączeniu z jego nietuzinkowym, a jednocześnie solidnym wyglądem pozwala użytkownikowi skupić się wyłącznie na rozgrywce. Baza klawiatury stanowi urozmaiconą bryłę utrzymaną w szlachetnej odmianie matowej czerni. Dzięki zastosowanym materiałom, usztywniona konstrukcja zapobiega uginaniu, nawet przy bardzo mocnym nacisku w centralnej części.

 

ca1412

 

 

 

 

 

Ergonomiczność i wygoda

Klawiatura zachowuje się stabilnie nawet podczas intensywnego korzystania w trakcie rozgrywki. Dopełnienie designu stanowią asymetryczne przetłoczenia wyraźnie dodające dynamiki górnej i dolnej krawędzi klawiatury. Czytelne wskaźniki powiadomień umieszczone nad sekcją numeryczną, po aktywacji zapalają się one punktowo na czerwono – dzięki czemu nie świecą bezpośrednio graczom prosto w oczy.

ca1412

 

ca1412

 

 

 

 

 

 

Najwyższa jakość wykonania

Przyciski wykonano wg standardów najnowszej technologii „double injection”. Poszczególne czcionki zostały naniesione za pomocą laserowego cięcia. Oznacza to, że niezależnie od intensywności korzystania – wycięte w ten sposób znaki są nieścieralne. Ergonomię nasadek klawiszy podkreśla cylindryczne profilowanie. Podświetlenie klawiszy oferuje kilka poziomów natężenia o przyjemnej barwie głębokiej czerwieni.

 

 

 

 

 

Przełączniki

Klawiatura posiada pod każdym z przycisków wysokiej klasy membrany kopułkowe, nad którymi znajdują się klawisze wykonane z tworzywa sztucznego, zamocowane w dobrze spasowanych prowadnicach. Plusy takiego rozwiązania to precyzja działania niedostępna dla tanich klawiatur budżetowych. Przekaźnikiem impulsu elektrycznego jest wbudowana membrana. Siła nacisku wynosi 55g ± 5g. Klawiatura pracuje znacznie ciszej, w porównaniu do mechanizmów np. niebieskich klawiszy typu Zorro.

ca1412

Multimedia

Klawiatura w łatwy sposób pozwala na uruchomienie funkcji multimedialnych jak i systemowych, poprzez wybór FN z odpowiednimi przyciskami funkcyjnymi. Producent umieścił tu skróty umożliwiające łatwe uruchomienie przeglądarki, odtwarzacza multimediów, poczty, wyszukiwarki systemowej.

 

Anti-Ghosting

Nie zabrakło tak istotnej w ocenie graczy funkcji 19 przyciskowego Anti-Ghostingu, obejmującego większość przycisków, jak również blokady przycisku Windows. Praktyczne testy wskazują jak bardzo ta funkcja jest przydatna w codziennym użytkowaniu. "Ghosting" to problem polegający na tym, że niektóre klawisze klawiatury nie działają, gdy naciśnięto jednocześnie kilka klawiszy. Naciskane klawisze, które nie pojawiają się na komputerze lub wydają się zniknąć, mówi się, że były "widmowe". Ghosting jest wynikiem co najmniej jednego z następujących trzech ograniczeń: sprzęt nie może odczytać danej kombinacji klawiszy, oprogramowanie na komputerze nie obsługuje wielu jednoczesnych kluczy lub protokół komunikacyjny między sprzętem a oprogramowaniem ogranicza maksymalną liczbę zgłoszonych kluczy symultanicznych. Gdy klawiatura jest sprzedawana pod nazwą "Anti-Ghosting", może po prostu odnosić się do konkretnego podzbioru klawiszy na klawiaturze, która działa dobrze razem.

 

ca1413

 

 

 SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Gwarancja 2 lata
Typ klawiatury membranowa
Interfejs USB
Układ klawiszy QWERTY
Konsola numeryczna tak
Kompatybilność z systemami Windows, MAC, Linux
Klawisze specjalne 13 klawiszy
Antighosting tak
Podświetlenie tak
Długość przewodu 170 cm
Kolor podświetlenia czerwony
Kolor obudowy czarny
Materiał obudowy plastik
Wymiary 445mm x 138mm x 38mm
Waga 1,20 kg
Dodatkowe informacje 3 poziomy podświetlenia, blokada przycisku Windows,
26-klawiszowy Antighosting
 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies.