fbpx

Change language:

W ubiegłą niedzielę w eSport Cyber Arena w Tarnowskich Górach odbył się finał pierwszego sezonu ligi ESCA w Counter Strike: Global Offensive. W sumie w całych rozgrywkach wzięło udział kilkadziesiąt drużyn, a rywalizacja toczyła się od 11 czerwca, aż do niedzielnego finału! Pula nagród w finałowej rozgrywce wyniosła 8000 zł! Impreza cieszyła się dużą popularnością wśród graczy z całej Polski.

 

W sobotnie przedpołudnie 9 czerwca na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbył się I Raciborski Festiwal Gamingowy. Świetna pogoda, wspaniała atmosfera przyciągnęła na Zamek tłumy młodszych mieszkańców Raciborza, którzy chcieli zobaczyć występy drużyn w turniejach Counter Strike’a i FIFIE lub pograć w retro gry na specjalnie przygotowanych stanowiskach ze starszymi konsolami. Głównym Organizatorem Turnieju i fundatorem nagród był Komputronik wraz z firmą Ostrog.net. Przez cały weekend podczas festiwalu obowiązywał rabat -25% na cały asortyment California Access! Ponadto, podczas eventu na uczestników czekały napoje energetyczne CA Headshot, opaski silikonowe, smyczki i kubki.

W dniach 13-15 czerwca w Augustowskim Centrum Edukacyjnym zorganizowany został turniej gier ACELAN. Uczestnicy zawodów rywalizowali w dwóch grach: League of Legends i Counter Strike: Global Offensive. W finałach każdej z gier do walki stanęło 8 drużyn z całej Polski. Głównym partnerem turnieju była firma Komputronik, która dostarczyła sprzęt komputerowy gamingowy marki CA - California Access.

Na każdym opakowaniu znajdujemy różne znaki i symbole. Większość z nich to drobne oznaczenia z tyłu opakowania. Często nie do końca zdajemy sobie sprawę z tego, co oznaczają i jakie informacje nam przekazują. Nierzadko są to istotne informacje dotyczące sposobu w jaki dane urządzenie zostało wyprodukowane lub czy spełnia europejskie wymogi dotyczące ochrony środowiska naturalnego. Znaki ekologiczne umieszczone na opakowaniach produktów dodatkowo zwiększają naszą pewność, że są one przyjazne dla środowiska.

W poniższym artykule znajdziesz podstawowe informacje dotyczące symboli, które najczęściej spotkasz na naszych produktach. Do niektórych z nich dołączyliśmy podstawę prawną, które obliguje nas do umieszczenia danego znaku na produkcie.

Mundial w Rosji już tuż tuż. Za dosłownie kilka godzin rozpoczną się najważniejsze mecze. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy mundialową rozpiskę meczów. Plakat jest dostępny w formacie A2. Możecie go sobie ściągnąć i ustawić jako tapetę na pulpit lub wydrukować i wpisywać wyniki meczów!

Plakat jest do pobrania pod tym linkiem: pobierz

 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies.