fbpx

Change language:

VIPER CA-1708

Category: Gaming headsets

Kod producenta: CA1708

Kod EAN: 5902012920954

Kod ERP: SL-CAC-008

 

Wybierz wolność. Wybierz pełnię życia.

CA Viper (CA-1708) to słuchawki dla graczy z obsługą dźwięku stereofonicznego 2.0 przeznaczone dla grupy entuzjastów, którzy nie chcą wydawać majątku na taki sprzęt, a jednocześnie cieszyć się komfortem użytkowania w połączeniu z jakością dźwięku podczas długich rozgrywek przed ekranem komputera.

 

ca1708

 

 

 

 

 

Bezkompromisowa konstrukcja!

Viper to bezkompromisowa konstrukcja z wygodnym samoregulującym pałąkiem, miękkimi nausznikami zakrywającymi całkowicie uszy wyciszając tym samym hałas z otoczenia i pozwalając skupić uwagę na detalach rozgrywki. Słuchawki CA Viper nie uwierają i nie męczą nawet w trakcie wielogodzinnego użytkowania. Mimo sporych rozmiarów zapewniajacych komfort, ich waga jest zaskakująco niska.

ca1708

 

ca1404

 

 

 

 

 

 

Poczuj prawdziwą siłę dźwięku

Dźwięk stereofoniczny 2.0 w połączeniu z dużymi i czułymi membranami o przekątnej 40 mm, pozwala na indywidualne odczucia parametrów dźwięku. Poczucie komfortu wzmacniają nauszniki - wyłożone oddzielonymi od siebie miękkimi gąbkami jak również pokryte miękką ekoskórą. Dzięki tym zabiegom, peryferia dla graczy utrzymują zrównoważony docisk do skroni, dobrze przylegając do uszu.

 

 

 

 

 

 

Wysoka jakość

Trwałość dotyczy równiez okablowania słuchawek. Od wyjścia z muszli, do wtyku jack 3,5mm kabel jest chroniony grubym a jednoczesnie elastycznym materiałowym oplotem.

 

 

ca1708
ca1708

 

 

 

 

Stabilny metalowy pałąk

Trwałość struktury słuchawek zapewnia pałąk wykonany z metalu w postaci dwóch równolegle położonych płaskich szyn. dodatkowo, części centralnej, wrażliwej na możliwości uszkodzenia, budowę wzmocnił plastikowy element. Dzięki mechanizmowi samoregulacji – nie jesteśmy zmuszeni do ciągłej kontroli i ręcznego regulowania długości pałąka.

 

 

 

 

Dzięki umiejętnemu balansowi między efektywnością a precyzją, słuchawki powinny zadowolić zarówno miłośników muzyki jak i entuzjastów gier. Mocna niska tonacja uwypukla efekty wybuchów, wystrzałów. Średnie i wysokie tony pozwalają na separację elementów muzycznych jak również sprawdzają się przy oglądaniu filmów, gdzie dźwięk wybrzmiewa ostro i wyraźnie.

 

Zobacz jak słuchawki Viper wypadły w recenzji kanału Komputronik Gaming!

ca1708

 

 

 TECHNICAL SPECIFICATIONS

 

Warranty 2 years
Type headphones
Communication wired
Max power 150 mW
Sensitivity 105 dB
Speaker impedance 32 Ohm (+15%)
Connector type 3,5 mm mini-jack
Volume control tak
Microphone tak
Sound frequancy 20 - 20 000 Hz
Microphone sensivity 54 dB
Surface eco leather
Sound output mode 2.0
Speaker size 40 mm
Cable lenght 2,1-2,2 m
Noise cancelling yes
Hoop type metal
Detachable microphone no
Microphone frequency 50-100KHz
Max microphone power 54 dB
Microphone impedance 2,2kΩ
Color black
Additional informations rotating ear cups, elastic microphone hoop
 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies.