fbpx

Change language:

OCELOT CA1034

Category: Gaming mouses

Kod producenta: CA1034

Kod EAN: 5902846461784

Kod ERP: MY-G-CAC-017

 

Świetna jakość w supercenie

Sięgnij po CA Ocelot CA1034, myszkę, która śmiało może stanąć w szranki z „gryzoniami” najpopularniejszych marek najczęściej wybieranych przez gamerów. Na tle konkurencyjnych produktów o zbliżonej funkcjonalności i klasie. CA wyróżnia się naprawdę atrakcyjną ceną.

 

ca1413

 

 

 

 

 

Ergonomiczność i wygoda

Tę gamingową myszkę warto mieć zawsze pod ręką. To wysoce poręczny, lekki i dobrze wyważony sprzęt o uniwersalnym kształcie i klasycznym, minimalistycznym designie. Ocelot idealnie dopasuje się do Twojej dłoni, zapewniając płynność w operowaniu kursorem. Szczególnie usatysfakcjonowani będą między innymi gamerzy, którzy podczas gry najlepiej czują się z ułożeniem 1+2+2 i 1+3+1.

ca1034

 

ca1034

 

 

 

 

 

 

 

Szybkość i płynność

Myszka została wyposażona w najnowocześniejszy sensor optyczny PWM 3310, który oferuje pełen zakres rozdzielczości - od 100 do 10000 DPI i bez problemu, nie tracąc na płynności i czasie reakcji, porusza się po niemal każdej powierzchni. DPI ustawisz umieszczonymi nad rolką przyciskami + i -.

 

 

 

 

 

 

Trwałość i finezja

Czerń ożywiają podświetlane elementy elegancko wtopione w matowy, delikatnie chropowaty plastik, z którego wykonany jest grzbiet myszki. Widnieje na nim podświetlane logo CA, dzięki czemu nasz sprytny „gryzoń” zadaje szyku. Ocelot jest rozświetlony także przy rolce oraz lamówce wokół myszki w jej dolnej części. Iluminacje widoczne są także pomiędzy przyciskami i bocznymi panelami oraz w przestrzeniach pomiędzy przyciskami głównymi.

 

 

ca1034
ca1032

 

 

 

Sprawność i funkcjonalność

Używaj swobodnie 8 programowalnych, wygodnie umieszczonych przycisków, ulokowanych na panelu bocznym oraz nad rolką. Ocelot posiada na tyle uniwersalny rozstaw klawiszy, że bez względu na to, jaki chwyt preferujesz podczas gry, zawsze będzie dobrze leżała w dłoni. Dzięki tłoczonej gumie pokrywającej scroll z przyciskiem, rolka nie wyślizguje się spod palca. Przyciski główne, które klikają rożnymi odgłosami, również Cię nie rozczarują.

 

 

 

 

Oprogramowanie i podświetlenie

Dedykowane oprogramowanie nie obciąża systemu i intuicyjne w obsłudze. Umożliwia zaprogramowanie wybranych funkcji dla wszystkich przycisków, w tym bardziej zaawansowane multimedialne czy makra. Znajdziemy tu również możliwości kontroli ustawień DPI. Aplikacja umożliwia również zdefiniowanie określonych barw dla wybranych trybów, co znakomicie upraszcza identyfikację bieżących ustawień rozdzielczości.

Precyzja

Znany i sprawdzony sensor optyczny Avago 3050 charakteryzuje się przeważnie dobrymi prędkościami maksymalnymi (ok. 3m/s) i przyjemnym feelingiem w trakcie rozgrywki.

ca1034

Podsumowanie

CA StrikeBack TIGER II CA1032 stanowi udany produkt w atrakcyjnej cenie. Producent zaprezentował sprawdzoną i lubianą konstrukcję. Obok dojrzałego, wypróbowanego sensora optycznego myszka zapewnia solidne wykonanie z dobrych jakościowo elementów jak również funkcjonalne oprogramowanie. Jeśli poszukujecie podobnego sprzętu, a waszą ulubioną rozrywką są strzelanki, to zdecydowanie warto wziąć pod uwagę ten model, szczególnie w relacji jakość/cena.

 

 

 TECHNICAL SPECIFICATIONS

 

Warranty 2 years
Mouse type optical
Cable lenght 180 cm
Braided cable yes
Buttons 8
DPI 800, 1 600, 3 600, 5 000, 10 000
Backlight tak
Backlight color blue, red, green, RGB
System compatibility Windows, MAC, Linux
Housing color black
Non slip surface yes
Mouse profile symmetrical
Optical sensor PMW3325
Dimensions 122mm x 66mm x 38mm
Weight 100g (+-5g)
Additional informations 11 backlight colors

Attachments

 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies.