fbpx

Change language:

JAGUAR II CA-1030

Category: Gaming mouses

Kod producenta: CA1030

Kod EAN: 5902012928936

Kod ERP: MY-G-CAC-013

 

Marka California Access dostarcza na rynek produkty wyższej klasy, ale wciąż jest w niej miejsce dla urządzeń z kategorii budżetowych, charakteryzujące się atrakcyjną ceną w stosunku jakości wykonania i funkcjonalności. Dobrym przykładem jest myszka CA StrikeBack Jaguar II CA1030.

 

ca1030

 

 

 

 

 

Wykonanie i komfort użytkowania

Myszka od pierwszego spojrzenia nasuwa skojarzenia z najbardziej renomowanymi modelami. Wynika to z charakterystycznego kształtu, który jest wyjątkowo uniwersalny i cieszy się popularnością wśród graczy. CA Jaguar II jest przeznaczona dla osób praworęcznych. Decyduje o tym asymetryczny kształt, jak również zastosowanie przycisków bocznych jedynie z lewej strony. Minimalistyczny design trafia w gusta szerokiego grona odbiorców.

ca1030
ca1031

 

 

 

 

 

 

Ergonomiczność i wygoda

Mysz jest wyposażona w 7 w pełni funkcjonalnych przycisków. Klawisze umieszczone na bocznym panelu pozwalają na wygodną obsługę zdefiniowanych parametrów. Nad rolką umieszczono przycisk służący do zmiany DPI (+ i -). Duże przyciski główne są wygodne i ich użytkowanie nie powoduje uczucia zmęczenia. Gumowa powierzchnia sprawia, że palec się nie ślizga na jego powierzchni i skok jest wyczuwalny. Przycisk rolki nie jest zaś zbyt twardy, nie wymaga ekstremalnie silnego nacisku.

 

 

 

 

 

Szybkość i płynność

Myszka została wyposażona w najnowocześniejszy sensor optyczny Avago 5050, który oferuje maksymalną rozdzielczość do 2500 DPI i bez problemu porusza się po niemal każdej powierzchni. Mysz jest na tyle uniwersalna, że praktycznie każdy będzie mógł z niej korzystać z dowolnym ułożeniem dłoni. Sprzęt jest dobrze wyważony, zarówno kształt z wyprofilowanymi bokami, jak i rozmiar myszy, sprawiają, iż urządzenie bardzo dobrze leży w dłoni.

 

 

ca1030
ca1030

 

 

 

 

 

 

Trwałość i finezja

Czarna kolorystyka została przełamana przez podświetlane elementy. Górna część wykonano z pojedynczego, twardego matowego plastiku. Boczne panele o antypoślizgowej chropowatej powierzchni zostały tak wyprofilowane, aby mysz nie wyślizgiwała się z dłoni. Rolka oraz lamówka wokół myszki w jej dolnej części, są podświetlane. Podświetlono również elementy wokół przycisków i bocznych paneli.

 

 

 

Ślizgacze stanowią standardowy aczkolwiek istotny element zapobiegający bezwładnemu i niekontrolowanemu przemieszczaniu myszy po powierzchni blatu. Kabel USB wyprowadzono ze środka przedniej części myszki, a miejsce wyprowadzenia wzmocniono gumową otuliną. Sam przewód cechuje niewymuszona elastyczność, pomimo zabezpieczenia powierzchni za pomocą solidnego oplotu materiałowego. Przewód, zakończony wtykiem USB, mierzy około 1,8 m długości.

 

CA StrikeBack JAGUAR II CA1030 to mysz dobrze wykonana, dedykowana odbiorcom poszukującym maksymalnie dobrego produktu w niskiej cenie. Poszczególne elementy zostały są ze sobą dobrze spasowane, zastosowane materiały pozwalają na trwałe użytkowanie. Mamy do czynienia z urządzeniem solidną myszką o uniwersalnej i lubianej konstrukcji.

 

ca1030

 

 

 TECHNICAL SPECIFICATIONS

 

Warranty 2 years
Mouse type optical
Cable lenght 180cm
Braided cable yes
Buttons 7
DPI 1 000, 1 500, 2 000, 2 500
Backlight tak
Backlight color blue, red, green, RGB
System compatibility Windows, MAC, Linux
Housing color black
Non slip surface yes
Mouse profile symmetrical
Optical sensor Avago 5050
Dimensions 120mm x 66mm 39mm
Weight 100g (+-5g)
Additional informations 7 backlight colors
 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies.