fbpx

Change language:

Vertigo CA-1040

Category: Myszki

Kod producenta: CA1040

Kod EAN: 5902846465379

Kod ERP: MY-B-CAC-084

 

Myszka CA Vertigo została wyposażona w optyczny sensor o zmiennej rozdzielczości  800/1200/1600 DPI i 6 klawiszy z cichym kliknięciem. Urządzenie jest zasilane dwiema bateriami AAA. Nanoodbiornik wykrywa działanie myszki w odległości od 6-10 metrów. Myszka w celu oszczędzania energii automatycznie przechodzi w stan uśpienia po dłuższym czasie nieaktywności.

Ergono Design Plus

Najnowszy model myszki biurowej CA Vertigo, to odpowiedź na rosnące oczekiwania użytkowników względem ergonomii i wygody użytkowania urządzeń bez obaw o negatywny wpływ na zdrowie. Specyficzna budowa, która nie męczy nadgarstka na pierwszy rzut oka prezentuje się dość nietypowo. Pionowy projekt i ułożenie powierzchni myszki pod kątem zapewnia właściwe podparcie i naturalne ułożenie dłoni i nadgarstka podczas korzystania z myszki CA Vertigo. Jak wykazały testy, w tej pozycji stawy i ścięgna dłoni nie nadwyrężają się, nie doprowadzając do zwyrodnienia w postaci zespołu cieśni nadgarstka.

 

ergonomic design4x

 

 

Dlaczego jest lepsza od myszki tradycyjnej?

Podczas pracy z myszką CA Vertigo dłoń ustawiona jest w naturalnej pozycji dla człowieka, takiej jaką np. dłoń przyjmuje podczas uścisku dłoni. W ten sposób eliminowany jest skręt przedramienia, jaki ma miejsce przy stosowaniu tradycyjnej myszki „poziomej”.

W przypadku użytkowania myszki tradycyjnej palce dłoni praktycznie cały czas muszą być lekko uniesione, aby uniknąć przypadkowego naciśnięcia przycisku. Powoduje to ciągłe napięcie mięśni odpowiedzialnych za unoszenie palców. Przy długotrwałym korzystaniu z takiej myszki, często powoduje to bóle śródręcza i przedramienia.

 

 

 

 

 SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

Gwarancja 2 lata
Typ myszki optyczne
Komunikacja bezprzewodowa
DPI 800, 1 000, 1 600
Max dystans 10 m
Ilość przycisków 6
Interfejs USB
Kolor czarny
Rozmiar baterii 2 x AAA
Kompatybilność z systemami Windows, MAC, Linux
Odbiornik nano-odbiornik
Wymiary 102,5 x 57,2 x 31,7 mm
Waga 50.5 g

Attachments

 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką plików cookies.